Алюмінієві перегородки-це оптимальний варіант для відділення зон один від одного. Як правило, алюмінієві перегородки використовуються для відділення кабінетів, робочих зон, або приміщень для роботи з клієнтами.

Перегородки з алюмінію випускають в різних варіаціях, з використанням різноманітних матеріалів, тому сфера їх застосування залишається широкою. Перегородки встановлюють в різних банківських і фінансових організаціях, адміністративних приміщеннях, центів для навчальної або виставкової діяльності, або в промислових цілях.

На ринку 1997-2020р

Фабрика вікон з повагою і відповідальністю ставиться до своїх клієнтів

Нешкідливість і екологічність

Алюміній є екологічним матеріалом без токсичних або шкідливих речовин в складі.

Зразок міцності і довговічності

Наші вікна володіють високими характеристиками міцності, і довговічністю, що досягається відпрацьованої власною системою контролю якості.

Виробництво повного циклу

Нашою гордістю є високоорганізоване і сучасне виробництво
Алюмінієві конструкції
Алюмінієві конструкції

Фабрика Вікон-виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій в Україні з 1997 року.

Алюмінієві конструкції
для дому
Алюмінієві перегородки

  Алюмінієві конструкції
  для магазина
  Алюмінієві перегородки

   Алюмінієві конструкції
   для офісу
   Алюмінієві перегородки

    Чому варто залишити свій вибір на перегородках з алюмінію?

    Алюмінієві перегородки-це найпростіший і розумний варіант по поділу одного великого приміщення на кілька. Перегородки не займають багато вільного простору, тому вони не зможуть «з’їсти» місце в приміщенні. Крім того, завдяки підвищеним властивостям алюмінію, володіють високим рівнем стійкості і надійності, що може продовжити термін експлуатації. При необхідності в перегородки вставляються жалюзі, або прозорі вікна, що робить простір повністю закритим, але колеги або клієнти можуть бачити, що відбувається навколо. Перегородки з алюмінію можна переставляти, завдяки простому способу монтування.

    Скління алюмінієвим профілем

    Ми постійно вдосконалюємо і оптимізуємо робочий процес, розширюємо сферу своєї діяльності і сферу послуг, що надаються нами. Звернувшись до нас, ви обов’язково оціните професіоналізм і відповідальний підхід до роботи наших фахівців. Привабливий зовнішній вигляд, міцність і надійність наших конструкцій не один рік будуть служити вам. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний спектр послуг, що значно спрощує пошук фахівців і майстрів.

    Про нашу компанію
    profil

    Перегородки можуть бути обрані в одній з трьох основних варіацій:

    Cтаціонарні перегородки
    з алюмінію

    stacionarnie-peregorodki

    Мобільні перегородки
    з алюмінію

    vidy-i-osobennosti-primeneniya-ofisnyx-peregorodok

    Розсувні перегородки
    з алюмінію

    Перегородка

    НАША ПРОДУКЦІЯ

    Алюмінієві вікна та двері

    Відмінно проявляють себе при створенні окремих кабінетів в офісі, вхідних розсувних систем для торгових центрів, також вікна і двері підійдуть для квартир, житлових будинків, лоджій, балконів, оранжерей.

    Розсувні
    системи

    Це кономія простору-це одне з важливих переваг розсувних систем, вони користуються величезною популярністю і в будинках з великою площею, в кафе і ресторанах, в готельних комплексах і альтанках.

    Алюмінієві
    фасади

    Це поєднання алюмінієвих профілів зі світлопрозорими матеріалами. Легкі скляні форми ідеально поєднуються з різними архітектурними стилями, що дозволяє розширити межі їх застосування в будівництві.

    Алюмінієві перегородки

    Практичний варіант зонування приміщення-затребувані як в офісних, так і в житлових приміщеннях і дозволяють розширювати приміщення, підвищувати комфортність і додавати ексклюзивність в інтер'єр. А також здатністю перекривати отвори великих розмірів.

    Які бувають алюмінієві перегородки?

    Алюмінієві перегородки підбираються за технічними характеристиками, і відмітними особливостями місця монтажу. Слід визначити точне призначення перегородки, оскільки конкретний тип відповідає за виконання певного завдання, і володіє унікальними параметрами і властивостями.

    Установка алюмінієвих перегородок-кращий варіант по зонуванню одного великого приміщення на кілька відсіків.

    Серед видів, які відрізняються за призначенням, виділяють:

    • Сантехнічні перегородки.
    • Офісні перегородки.
    • Внутрішні перегородки.

    Сантехнічні перегородки.
    Сантехнічні алюмінієві перегородки застосовуються для відділення дешевих кабін, санвузлів в торгових центрах, офісних будівлях, на промислових об’єктах, або в спортивних комплексах. Використовуючи перегородки з алюмінію можна надати стильний зовнішній вигляд і створити відокремлену обстановку під час підтримки особистої гігієни.

    Офісні перегородки.
    За допомогою офісних перегородок з алюмінію можна відокремити простір і зробити стінки звуконепроникними, тим самим створити відчуття окремих кабінетів в одному великому приміщенні. Адже важливо підтримувати робочу атмосферу, щоб колеги, і клієнти не заважали роботі один одного. За допомогою офісних перегородок з алюмінію можна відокремити простір, і зробити стінки звуконепроникними.

    Великий вибір алюмінієвих перегородок дає свободу для вираження, і може вигідно підкреслити вибране стильове і колірне рішення офісу. Крім того, алюмінієві перегородки при грамотній установці, можуть довго прослужити і виконувати необхідні функції.

    Внутрішні перегородки.
    Внутрішні або міжкімнатні перегородки розроблені з метою відділення простору в будинку або квартирі. Багато хто вибирає саме подібний варіант, оскільки установка не займає багато часу, і сил. І встановити перегородку набагато дешевше, ніж розділити кімнати за допомогою окремої стіни.

    Хочете замовити скління алюмінієм?

    Області застосування алюмінієвих конструкцій

    Кольорові рішення для алюмінієвих профілів.

    Багато хто помилково вважає, що алюмінієві вікна і двері представляють конструкції обов’язково металевого колірного рішення. Але подібний варіант залишився в минулому. Фабрика вікон пропонує настільки широкий вибір палітри, що покупці зможуть знайти оригінальний і оптимальний варіант для будь-якого інтер’єру та екстер’єру.

    Серед варіантів слід розглянути:

    • Світлі моделі. Добре передають витонченість дизайну. Завдяки світлим рішенням приміщення може виглядати візуально більше і ширше. Стиль можна вибирати в залежності від уподобань.
    • Темні варіанти. Подібний вибір зможе підкреслити благородство і вишуканість інтер’єру.
    • Яскраві рішення. Підійдуть для найсміливіших і оригінальних ідей.
    null

    1. Безкоштовний замір

    null

    Швидкий розрахунок вартості

    null

    Якісне виготовлення

    null

    Професійний монтаж

    НАШІ РОБОТИ