Алюмінієві перегородки-це оптимальний варіант для відділення зон один від одного. Як правило, алюмінієві перегородки використовуються для відділення кабінетів, робочих зон, або приміщень для роботи з клієнтами.

Перегородки з алюмінію випускають в різних варіаціях, з використанням різноманітних матеріалів, тому сфера їх застосування залишається широкою. Перегородки встановлюють в різних банківських і фінансових організаціях, адміністративних приміщеннях, центів для навчальної або виставкової діяльності, або в промислових цілях.

На ринку 1997-2020р

Фабрика вікон з повагою і відповідальністю ставиться до своїх клієнтів

Нешкідливість і екологічність

Алюміній є екологічним матеріалом без токсичних або шкідливих речовин в складі.

Зразок міцності і довговічності

Наші вікна володіють високими характеристиками міцності, і довговічністю, що досягається відпрацьованої власною системою контролю якості.

Виробництво повного циклу

Нашою гордістю є високоорганізоване і сучасне виробництво

Фабрика Вікон-виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій в Україні з 1997 року.

Алюмінієві конструкції
для дому

  Алюмінієві конструкції
  для магазина

   Алюмінієві конструкції
   для офісу

    Чому варто залишити свій вибір на перегородках з алюмінію?

    Алюмінієві перегородки-це найпростіший і розумний варіант по поділу одного великого приміщення на кілька. Перегородки не займають багато вільного простору, тому вони не зможуть «з’їсти» місце в приміщенні. Крім того, завдяки підвищеним властивостям алюмінію, володіють високим рівнем стійкості і надійності, що може продовжити термін експлуатації. При необхідності в перегородки вставляються жалюзі, або прозорі вікна, що робить простір повністю закритим, але колеги або клієнти можуть бачити, що відбувається навколо. Перегородки з алюмінію можна переставляти, завдяки простому способу монтування.

    Скління алюмінієвим профілем

    Ми постійно вдосконалюємо і оптимізуємо робочий процес, розширюємо сферу своєї діяльності і сферу послуг, що надаються нами. Звернувшись до нас, ви обов’язково оціните професіоналізм і відповідальний підхід до роботи наших фахівців. Привабливий зовнішній вигляд, міцність і надійність наших конструкцій не один рік будуть служити вам. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний спектр послуг, що значно спрощує пошук фахівців і майстрів.

    Про нашу компанію
    profil

    Перегородки можуть бути обрані в одній з трьох основних варіацій:

    Cтаціонарні перегородки
    з алюмінію

    stacionarnie-peregorodki

    Мобільні перегородки
    з алюмінію

    vidy-i-osobennosti-primeneniya-ofisnyx-peregorodok

    Розсувні перегородки
    з алюмінію

    Перегородка

    НАША ПРОДУКЦІЯ

    Алюмінієві вікна та двері

    Відмінно проявляють себе при створенні окремих кабінетів в офісі, вхідних розсувних систем для торгових центрів, також вікна і двері підійдуть для квартир, житлових будинків, лоджій, балконів, оранжерей.

    Розсувні
    системи

    Це кономія простору-це одне з важливих переваг розсувних систем, вони користуються величезною популярністю і в будинках з великою площею, в кафе і ресторанах, в готельних комплексах і альтанках.

    Алюмінієві
    фасади

    Це поєднання алюмінієвих профілів зі світлопрозорими матеріалами. Легкі скляні форми ідеально поєднуються з різними архітектурними стилями, що дозволяє розширити межі їх застосування в будівництві.

    Алюмінієві перегородки

    Практичний варіант зонування приміщення-затребувані як в офісних, так і в житлових приміщеннях і дозволяють розширювати приміщення, підвищувати комфортність і додавати ексклюзивність в інтер’єр. А також здатністю перекривати отвори великих розмірів.

    Які бувають алюмінієві перегородки?

    Алюмінієві перегородки підбираються за технічними характеристиками, і відмітними особливостями місця монтажу. Слід визначити точне призначення перегородки, оскільки конкретний тип відповідає за виконання певного завдання, і володіє унікальними параметрами і властивостями.

    Установка алюмінієвих перегородок-кращий варіант по зонуванню одного великого приміщення на кілька відсіків.

    Серед видів, які відрізняються за призначенням, виділяють:

    • Сантехнічні перегородки.
    • Офісні перегородки.
    • Внутрішні перегородки.

    Сантехнічні перегородки.
    Сантехнічні алюмінієві перегородки застосовуються для відділення дешевих кабін, санвузлів в торгових центрах, офісних будівлях, на промислових об’єктах, або в спортивних комплексах. Використовуючи перегородки з алюмінію можна надати стильний зовнішній вигляд і створити відокремлену обстановку під час підтримки особистої гігієни.

    Офісні перегородки.
    За допомогою офісних перегородок з алюмінію можна відокремити простір і зробити стінки звуконепроникними, тим самим створити відчуття окремих кабінетів в одному великому приміщенні. Адже важливо підтримувати робочу атмосферу, щоб колеги, і клієнти не заважали роботі один одного. За допомогою офісних перегородок з алюмінію можна відокремити простір, і зробити стінки звуконепроникними.

    Великий вибір алюмінієвих перегородок дає свободу для вираження, і може вигідно підкреслити вибране стильове і колірне рішення офісу. Крім того, алюмінієві перегородки при грамотній установці, можуть довго прослужити і виконувати необхідні функції.

    Внутрішні перегородки.
    Внутрішні або міжкімнатні перегородки розроблені з метою відділення простору в будинку або квартирі. Багато хто вибирає саме подібний варіант, оскільки установка не займає багато часу, і сил. І встановити перегородку набагато дешевше, ніж розділити кімнати за допомогою окремої стіни.

    Хочете замовити скління алюмінієм?

    Кольорові рішення для алюмінієвих профілів.

    Багато хто помилково вважає, що алюмінієві вікна і двері представляють конструкції обов’язково металевого колірного рішення. Але подібний варіант залишився в минулому. Фабрика вікон пропонує настільки широкий вибір палітри, що покупці зможуть знайти оригінальний і оптимальний варіант для будь-якого інтер’єру та екстер’єру.

    Серед варіантів слід розглянути:

    • Світлі моделі. Добре передають витонченість дизайну. Завдяки світлим рішенням приміщення може виглядати візуально більше і ширше. Стиль можна вибирати в залежності від уподобань.
    • Темні варіанти. Подібний вибір зможе підкреслити благородство і вишуканість інтер’єру.
    • Яскраві рішення. Підійдуть для найсміливіших і оригінальних ідей.
    null

    1. Безкоштовний замір

    null

    Швидкий розрахунок вартості

    null

    Якісне виготовлення

    null

    Професійний монтаж