Компанія “Фабрика вікон” з 1997 року заснувала власне виробництво алюмінієвих конструкцій в м.Бровари. Ми здійснюємо співпрацю, тільки з провідними постачальниками матеріалів і фурнітури. Оскільки конструктивні можливості з виготовлення дверей і вікон з алюмінію практично необмежені, ми готові реалізувати навіть найскладніші завдання.

Актуальність використовуваних матеріалів

Сьогодні системи з алюмінієвого профілю популярні, затребувані в проектуванні нових об’єктів, а також реставрації застарілих будівель. Вони широко застосовуються у виробництві перегородок, дверей, вікон з алюмінію. Така популярність стала можливою завдяки властивостям профілю. Його виробляють з терморозривом, у нього немає містка холоду. Це забезпечує високу шумоізоляцію, збереження тепла всередині приміщень.

Етапи виробничого процесу

На початковому етапі роботи складаються технічні документи, проектування з докладним розрахунком всіх конструкцій. Також обговорюються питання про вибір відповідних технологій виконання робіт, створення стандартних і нестандартних рішень.

Здійснюється виробництво із застосуванням кращих ресурсів, під суворим наглядом професійних майстрів. На етапі розкрою профілю і монтажу армування, враховуються заміни прорізів. При необхідності може застосовуватися посилене армування. Надалі проводиться зварювання розкроєного і армованого профілю, зачистка швів. На готові стулки і рами ставиться фурнітура, за допомогою спеціальних верстатів. Також кріпляться ущільнення, що забезпечують високу еластичність, стійкість до ультрафіолету.
Після кріплення всіх елементів алюмінієва система готова до установки склопакетів і контролю якості. Тільки після завершення всіх етапів, продукція упаковується в плівку і відвантажується на об’єкт замовника.

Переваги виробника

Компанія “Фабрика вікон” – виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій в Україні з 1997 року.

Основними нашими перевагами є застосування якісної сировини, комплексність обслуговування, застосування сучасних технологій і обладнання, різноманітність пропонованої продукції.

Виробництво
Виробництво
20/07/21 Оновлення парку верстатів.
На сьогоднішній день наша компанія зосередилась на підвищенні якості алюмініевих вікон та дверей.
На нашому виробництві в Броварах, встановлений ще один, новий верстат для з’єднання кутів алюмініевих профілів: кутовий прес BAIHA L, від виробника FomIndustrie (Италия) – одного з лідерів, з виготовлення обладнання в області різання та обробки екструдованого алюмінію.

Постійним клієнтам пропонуються вигідні умови співпраці, індивідуальний підхід, вибір кращих рішень. Фахівці “Фабрики вікон” підберуть матеріали, проведуть розрахунки, запропонують оптимальні конструкції.

Виробничий майданчик оснащений повним комплексом обладнання, який починається з виготовлення конструкцій з алюмінієвих профілів Framex, Ponzio, водовідливів, підвіконь, склопакетів, москітних сіток і завершується контролем якості продукції за допомогою випробувального стенду.

Багатоступінчастий контроль дозволяє домогтися високої якості продукції, що випускається. Сучасне обладнання, інновації та різноманітність застосовуваної сировини дозволяє створювати якісний товар для втілення будь-яких архітектурних ідей.