Компанія “Фабрика вікон” спеціалізується на виготовленні та установці комплексних світлопрозорих конструкцій з алюмінію з 1997 року. Наша продукція відрізняється високою надійністю і якістю.

Професіоналізм, досвід співробітників, акцент на інноваційні технології, зацікавленість в якості вихідного товару, сучасні рішення – це основні фактори зростання компанії «Фабрика вікон».

Для досягнення високих результатів, ми збільшили виробничі території, постійно вдосконалюємо обладнання і розширюємо пропонований асортимент.

Здійснюється співпраця, тільки з надійними постачальниками сировини, армування, склопакетів.

Весь процес виготовлення систем з алюмінію знаходиться під суворим контролем досвідчених фахівців. Це дозволяє точно планувати відвантаження готової продукції, забезпечує клієнтам прозорість руху кожного замовлення в умовах виробництва.

Перелік продукції, що випускається

Ми випускаємо наступні вироби:

  • Фасади, Вітражі будь-якої конфігурації і розмірів.
  • Віконні, дверні блоки, внутрішні перегородки.
  • Світлопрозорі покрівлі.
  • Прозорі вогнестійкі системи.
  • Виготовлення нестандартних рішень.

Здійснюється установка будь-яких конструкцій з урахуванням стандартних вимог. Розробляються і застосовуються методи висотного і складного монтажу.

Якість виробів

Якість – головний показник, за який замовники цінують компанію «Фабрика вікон».

Найкращим матеріалом для багатьох систем є алюміній, який забезпечує необхідну якість. У порівнянні зі стандартними виробами, наша продукція відрізняється високою міцністю, надійністю, довговічністю і естетичними показниками. Алюміній у багато разів міцніше конструкцій з ПВХ або дерева, прослужить довгі роки. Також слід відзначити екологічну безпеку застосовуваного сировини, оптимальну якість, доступну вартість, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Можемо виготовити конструкції будь-якої колірної гами (включаючи застосування нестандартних покриттів або імітацію нержавіючої сталі). Наші досвідчені фахівці не тільки проконсультують з усіх питань, але і виконають необхідні виміри, якісно встановлять готові вироби на об’єкті.

Переваги співпраці

У ціновій політиці враховуються можливості і запити кожного замовника. Постійним клієнтам пропонується система знижок. Здійснюється робота з великими будівельними фірмами і приватними особами.

Гарантуемо доступні ціни. При цьому якість залишатиметься на вищому рівні. Наша компанія конкурентоспроможна, знаходиться на ринку на лідируючих позиціях. У компанії “Фабрика вікон” вас зустрінуть професійні майстри з великим практичним і теоретичним досвідом.