Розсувні системи з алюмінію, є одними з найбільш надійних, міцних і практичних видів алюмінієвих систем , які втілюють в собі легкість, функціональність, надійність і естетичну красу. Такі конструкції дозволяють значно заощадити простір, тому що стулки рухаються в одній площині, у відкритому стані не займають вільного місця. Розсувні системи можуть бути дуже великих розмірів, що неможливо для ПВХ вікон і дверей. Вони чудово виглядають як зовні, так і всередині приміщення.

На ринку 1997-2020р

Фабрика вікон з повагою і відповідальністю ставиться до своїх клієнтів

Нешкідливість і екологічність

Алюміній є екологічним матеріалом без токсичних або шкідливих речовин в складі.

Зразок міцності і довговічності

Наші вікна володіють високими характеристиками міцності, і довговічністю, що досягається відпрацьованої власною системою контролю якості.

Виробництво повного циклу

Нашою гордістю є високоорганізоване і сучасне виробництво

Володіючи високотехнологічним виробництвом, основний акцент у своїй роботі робимо на якості виробленої продукції. Саме тому для виготовлення алюмінієвих конструкцій ми вибрали якісні профільні системи: Framex, Ponzio, які відповідають суворим вимогам з енергозбереження, комфорту і безпеки.

Алюмінієві конструкції
Алюмінієві конструкції

Фабрика Вікон-виробництво і монтаж алюмінієвих конструкцій в Україні з 1997 року.

Алюмінієві конструкції
для дому
Розсувні системи

  Алюмінієві конструкції
  для магазина
  Розсувні системи

   Алюмінієві конструкції
   для офісу
   Розсувні системи

    Переваги алюмінієвої розсувної системи і функціональність.

    Розсувні системи з алюмінію, безперечно володіють перевагами в порівнянні з аналогічними системами:

    • Висока міцність.
    • Сучасні матеріали забезпечують високу технологічність.
    • При виробництві використовують тільки екологічно чисті матеріали, тому використання дверей повністю безпечні. У складі не застосовують небезпечних токсичних продуктів горіння або свинцю.
    • Конструкція повністю стійка до корозій.
    • Конструкція може витримати гранично низькі або високі температурні режими, тому алюмінієві розсувні системи можна встановлювати в будь-якому навколишньому середовищі.
    • Системи можна декорувати практично під будь-який стиль

    Скління алюмінієвим профілем

    Ми постійно вдосконалюємо і оптимізуємо робочий процес, розширюємо сферу своєї діяльності і сферу послуг, що надаються нами. Звернувшись до нас, ви обов’язково оціните професіоналізм і відповідальний підхід до роботи наших фахівців. Привабливий зовнішній вигляд, міцність і надійність наших конструкцій не один рік будуть служити вам. Звернувшись до нас, ви отримаєте повний спектр послуг, що значно спрощує пошук фахівців і майстрів.

    Про нашу компанію
    profil

    Розсувні системи з алюмінію доцільно використовувати в громадських місцях, хоча іноді встановлюються в житлових багатоквартирних або приватних будинках.

    Серед основних варіантів установки можна виділити:

    • Заклади громадського харчування, такі як ресторани або кафе;
    • Торгові центри;
    • Розважальні комплекси.

    Після установки система не тільки довго прослужить при будь-яких впливах навколишнього середовища, але і додадуть необхідний стильний зовнішній вигляд.

    НАША ПРОДУКЦІЯ

    Алюмінієві вікна та двері

    Відмінно проявляють себе при створенні окремих кабінетів в офісі, вхідних розсувних систем для торгових центрів, також вікна і двері підійдуть для квартир, житлових будинків, лоджій, балконів, оранжерей.

    Розсувні
    системи

    Це кономія простору-це одне з важливих переваг розсувних систем, вони користуються величезною популярністю і в будинках з великою площею, в кафе і ресторанах, в готельних комплексах і альтанках.

    Алюмінієві
    фасади

    Це поєднання алюмінієвих профілів зі світлопрозорими матеріалами. Легкі скляні форми ідеально поєднуються з різними архітектурними стилями, що дозволяє розширити межі їх застосування в будівництві.

    Алюмінієві перегородки

    Практичний варіант зонування приміщення-затребувані як в офісних, так і в житлових приміщеннях і дозволяють розширювати приміщення, підвищувати комфортність і додавати ексклюзивність в інтер'єр. А також здатністю перекривати отвори великих розмірів.

    Типи відкривання розсувних конструкцій.

    Алюмінієві розсувні системи можуть мати різні варіанти відкривання конструкцій. Серед ергономічних варіантів виділяють:

    • Зсувні алюмінієві системи.
    • Паралельно-зсувні алюмінієві системи.
    • Підйомно-розсувні алюмінієві системи.

    Зсувні алюмінієві системи.

    Зсувні алюмінієві системи доцільно використовувати для установки у великих отворах. Конструкцію можна застосовувати для ергономічного поділу простору на кілька ділянок. За допомогою зсувної системи можна вигідно оформити балкон або терасу.

    Така конструкція може складатися з великої кількості стулок. Як правило, кількість варіюється від трьох до семи в залежності від ширини проходу, і призначення. Процедура зсуву проводиться з використанням спеціальної верхньої і нижньої опорної фурнітури. Система підходить для використання кожен день, і здатна створити неповторний стильний зовнішній вигляд.

    Паралельно-зсувні алюмінієві системи.

    Паралельно-зсувні алюмінієві системи включає подвійний варіант відкривання. Стулки можна відкривати, щоб провітрити приміщень, а при зсуві можна повністю відкрити конструкцію. У конструкцію монтується ергономічна ручка, за допомогою якої можна здійснювати відкриття і закриття системи.

    Підйомно-розсувні алюмінієві системи.

    Підйомно-розсувні конструкції дозволяють стильно і практично оформити отвір, або замість стіни. Як правило, подібний варіант використовують для доповнення житлових будівель.

    Велика перевага системи не тільки в його естетичності, але і в його практичності. За допомогою ергономічного розміщення конструкції можна заощадити вільний простір в кімнаті. Система відкривається в сторони, і не перегороджує простір в приміщенні.

    Конструкція відкривається за допомогою трьох простих рухів: підняття, зрушення і опускання.

    Підйомно-розсувні алюмінієві системи дозволяють зробити захист від несприятливих умов навколишнього середовища більш надійною. Крім того, системи не дають шуму пройти в приміщення.

    Розсувні системи з алюмінію – це розумне рішення для доповнення приміщення, оскільки конструкція виконує одночасно кілька практичних і естетичних функцій. За допомогою таких конструкцій можна створити необхідний стиль для оформлення будівлі або приміщення. Системи використовуються не тільки в громадських місцях, але і в житлових будинках. Якщо ви вирішили віддати перевагу розсувним системам з алюмінію, то пам’ятайте, що установка повинна проходити строго за технологією, щоб забезпечити необхідний рівень надійності і довговічності.

    08.09.2021 PONZIO рекомендує для котеджів і будинків систему-PE78N версію “ECO”

    В останньому кварталі закупівельні ціни на алюміній зросли ще на 20-25%. Крім того, продовжують зростати інші витрати, що впливають на ціну профілів (теплові мости, порошкове фарбування та інші непрямі витрати). Незважаючи на всі заходи щодо зниження витрат, спрямовані на зниження вартості профілів, для всіх замовлень розміщених з 6 жовтня 2021 року, ми змушені підвищувати ціни на профілі – на утеплені профілі («теплі» системи) на 10%, на профілі без теплоізоляції на 12%.

    Витрати на інші, альтернативні матеріали для виготовлення віконних виробів (наприклад, ПВХ) теж зросли. Ми хочемо, щоб різниця в ціні між виробами з алюмінію та інших матеріалів була якомога менше. Таким чином, для нашої найпопулярнішої системи – PE78N – зростання вартості пофарбованих профілів рами складе всього 5%, а для стулок – всього 7%. Крім того, для вікон ми рекомендуємо використовувати версію “ECO”, де вартість кінцевого продукту приблизно на 5% нижче , особливо потім, що проведені випробування підтвердили збереження високих технічних параметрів.

    Хочете замовити скління алюмінієм?

    Області застосування алюмінієвих конструкцій

    Кольорові рішення для алюмінієвих профілів.

    Багато хто помилково вважає, що алюмінієві вікна і двері представляють конструкції обов’язково металевого колірного рішення. Але подібний варіант залишився в минулому. Фабрика вікон пропонує настільки широкий вибір палітри, що покупці зможуть знайти оригінальний і оптимальний варіант для будь-якого інтер’єру та екстер’єру.

    Серед варіантів слід розглянути:

    • Світлі моделі. Добре передають витонченість дизайну. Завдяки світлим рішенням приміщення може виглядати візуально більше і ширше. Стиль можна вибирати в залежності від уподобань.
    • Темні варіанти. Подібний вибір зможе підкреслити благородство і вишуканість інтер’єру.
    • Яскраві рішення. Підійдуть для найсміливіших і оригінальних ідей.
    null

    1. Безкоштовний замір

    null

    Швидкий розрахунок вартості

    null

    Якісне виготовлення

    null

    Професійний монтаж

    НАШІ РОБОТИ